top of page

İBRETLİK Bir Kovid-19 HİPNOZLU Vakası

Geçenlerde fanatik bir kovidliden aldığımız bir e-postaya Corona Gerçeği olarak cevap verme gereği duyduk...

İbretlik bir yazı çünkü korku nedeniyle sağlıklı düşünme yetisini kaybetmiş ve adeta büyülenmiş aynı durumdaki çoğunluğun olaylara körü körüne nasıl baktığını daha iyi anlamamızı sağlıyor.

 

Kovid-19 hipnozlusu'nun e-postası


Asılsız haberler olmadığını nerden bileceğiz??

Koronanın öldürücü bir virüs olduğu kesinken birçok insan hayatını kaybetmişken böyle bir site açıp kafanıza göre seslendirme yükleyip, asla gerçek kaynaklarını koymayıp bilgisiz insanları yanlış yönlendirmeye, hayatları ile oynamaya nasıl teşebbüs edebiliyorsunuz?? Eğer verilerinize bu kadar güveniyorsanız her haberin altına aldığınız makalenin linkini, videoların asıl hallerini eklersiniz ki gerçek bir haber mi , makalenin doğruluğu hakkında bilgi sahibi olabilelim. Anlıyorum zaten hedef kitleniz bilen, araştıran insanlar değiller sizin amacınız gerçek(!) bilgileri insanlara dayatmak ama bu yaptığınız insanlığa sığmaz. Yazıklar olsun..Corona Gerçeği'nin yanıtı


Kovid-19 Hipnozlusu :

Asılsız haberler olmadığını nerden bileceğiz??

Corona Gerçeği :

Tüm haberlerimizin ana kaynağı (orjinali) haberin sonundaki "Kaynak" başlığı altında belirtilmiştir. Bazı makalelerimizin ise ilaveten yazının içinde bazı kelimeler yeşil renklidir. Bunlara tıklandığında ilgili kaynağa yönlendirmektedir. Kaynağı gösterilmeyen tek bir haberimiz yoktur.

Kovid-19 Hipnozlusu :

Koronanın öldürücü bir virüs olduğu kesinken birçok insan hayatını kaybetmişken 

Corona Gerçeği :

Böyle bir kesinlik, KESİNLİKLE YOKTUR. Buna dair TEK BİR KANIT YOKTUR. Varsa lütfen bizimle paylaşın. "Korona Ölümü" diye sayılanların hiçbirinde ölüm sebebi araştırılmamaktadır. Sadece testi pozitif çıkanlar sayılmaktadır.

Doğruluk payı %50'yi geçmeyen o testin pozitif çıkması da ölüm sebebinin "kovid19" olduğuna dair ASLA BİR KANIT DEĞİLDİR. Yani "korona ölümü" diye sayılan vakaların 1 tanesinin bile kesin ölüm sebebinin korona olduğu kanıtlanmamıştır. Kesin ölüm sebebi için otopsi yapılması şarttır ve bu özellikle yapılmamaktadır. Bunu yapan nadir yerlerden biri Hamburg/Almanya Adli Tıbbıdır. Orda da "korona ölümü" olarak sayılan yüzün üzerindeki vakada yapılan otopsilerden 1 tanesinin bile gerçek ölüm sebebi kovid19 çıkmamıştır. 

Kovid-19 Hipnozlusu :

böyle bir site açıp kafanıza göre seslendirme yükleyip   Corona Gerçeği :

Bu ne demek şimdi? videoların orjinal kaynakları belirtilmiştir. Gidip orjinal dilini bilen istediğiniz kişiye/yere doğrulatabilirsiniz. TEK KELİMESİNDE HATA VARSA SİTEYİ KAPATIRIZ! Bu tip siteler insanlığa yapılan en büyük hizmettir ama firavunlara köle olanlar, derin uykularından uyanmadıkça bunu maalesef anlayamazlar. Kovid-19 Hipnozlusu :

asla gerçek kaynaklarını koymayıp bilgisiz insanları yanlış yönlendirmeye hayatları ile oynamaya nasıl teşebbüs edebiliyorsunuz??

Corona Gerçeği :

İFTİRA ATTIĞINIZIN farkında mısınız? hepsinin kaynağı belirtilmiştir. kimseyi de yanlış yönlendirmiyoruz. BUNU İSPATA DAVET EDİYORUZ SİZİ! Bu dediğinizi yapanlar takip ettiğiniz o medyadakiler ve resmi yetkililer aslında ama farkında bile değilsiniz!

Kovid-19 Hipnozlusu : Eğer verilerinize bu kadar güveniyorsanız her haberin altına aldığınız makalenin linkini, videoların asıl hallerini eklersiniz ki gerçek bir haber mi , makalenin doğruluğu hakkında bilgi sahibi olabilelim. 

Corona Gerçeği :

Bunun zaten böyle olduğunu yukarıda belirttik. Asıl ilginç olan bunu fark edememiş olmanız ya da kasıtlı olarak belli amaçlar için iftira atıyor olmanız. Başka açıklaması olamaz.

Kovid-19 Hipnozlusu :

Anlıyorum zaten hedef kitleniz bilen, araştıran insanlar değiller sizin amacınız gerçek(!) bilgileri insanlara dayatmak ama bu yaptığınız insanlığa sığmaz. Yazıklar olsun.. Corona Gerçeği :

Hedef kitlemiz, araştıran insanlar olmasa tüm kaynakları mevcut, uzman kişilerin açıklamalarını içeren, çok kapsamlı ve detaylı bilgiler içeren haberlere yer vermezdik. örn. bakınız: Kovid-19 Haziran Raporu

Bizim hedef kitlemiz hipnozdan uyanmaya çalışan, doğru sorgulamaya çalışan insanlardır. Ama sizin gibi daha haberlerin kaynaklarının olduğunu dahi farkedemeyen kişiler hedef kitlemiz olamıyor çünkü İFTİRA ATMAKTAN gerçekleri göremiyorlar. ASIL SİZİN GİBİLERE YAZIKLAR OLSUN Kİ bu oyunun bilerek ya da bilmeyerek parçası oluyorsunuz!!!


Corona Gerçeği

985 görüntüleme

Comments


bottom of page