top of page

SİSTEMİN KÖLESİ Olup Parlatılan ve Bu Yolla Bir Yerler Edinmeye Çalışan Doktorlara KULAK VERMEYİN!

Op.Dr. Mehmet Okan Özdemir

Kalp Damar Cerrahı


Yazıdan SATIR BAŞLARI…

● Coronavirüs her sene en az bu kadar insanı öldüren bir virüs çeşidi olup bu sene gerçeği öğrendiğiniz için paniğe kapılmanız çok doğal. Önümüzdeki yıl da bir coronavirüs türü yine aynı sayıda can alacak

● Lütfen sistemin kölesi olup sistem medyasında her gün parlatılan ve bu yolla bir yerler edinmeye çalışan doktorlara değil de zekası, yeteneği, bilgisi, emeği ile, tırnakları ile kazıya kazıya başarı kazanmış özgür ruhlu hekimlerin söylediklerine kulak verin.

 

Coronavirüs her sene en az bu kadar insanı öldüren bir virüs çeşidi olup bu sene gerçeği öğrendiğiniz için paniğe kapılmanız çok doğal. Önümüzdeki yıl da bir coronavirüs türü yine aynı sayıda can alacak ve siz trafik kazalarından, kanserden, AİDS den veya açlıktan ölenlere alıştığınız gibi buna da alışacaksınız.

Bu yılın farkı dünya egemenlerinin bazı ezoterik ideallerini gerçekleştirmek için bu yılı seçmeleri ve Dünya Sağlık Örgütünün bu yıl tüm bunları bilmenizi istemesi. Maalesef hepsi bundan ibaret.

Coronavirüs enfeksiyonlarından ölümler insanoğlu ve vahşi hayvanlar var olduğundan beri mevcut olan bir gerçek. Önceki yıllarda da sağlık bakanı çıkıp her akşam Türkiye’de gribal enfeksiyondan ölenleri saysaydı halkımız bu yıl buna alışmış olacaktı.

Ayrıca siz bizim “corona diye bir şey hiç yok” diyecek kadar saf olduğumuzu mu düşünüyorsunuz? Yoksa insanların arasından kurayla belirlenip hekim ve cerrah diplomaları kazandığımızı mı söylüyorlar halk arasında?

Lütfen sistemin kölesi olup sistem medyasında her gün parlatılan ve bu yolla bir yerler edinmeye çalışan doktorlara değil de zekası, yeteneği, bilgisi, emeği ile, tırnakları ile kazıya kazıya başarı kazanmış özgür ruhlu hekimlerin söylediklerine kulak verin.

Çabamız size dayatılanın bilim adamları tarafından bile olsa her zaman insanlığın menfaatine olmayabileceğini anlatmak için, yani sizin iyiliğiniz için. Tanrıya şükürler olsun ben ve benim gibiler hiçbir zaman bu kirli sistemden bir şey umarak yaşamadık, mesleğimizi yalnızca Tanrı’nın buyrukları, insan sevgisi odaklı ve gerçek hekim olan saygıdeğer hocalarımızdan edindiğimiz bilgi, usül ve terbiye çerçevesinde sürdürdük. Benim bu paylaşımlarım sonucunda sizden beklediğim herhangi bir şey olmayıp ben ne yapılması gerekiyorsa zaten kendime, aileme ve benden öğrenmek isteyen sevdiklerime uyguluyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Sağlıcakla kalın.


Op.Dr. Mehmet Okan Özdemir

Kalp Damar Cerrahı

6 Temmuz 2020

Türk Anavatan’ın Bursa VilayetiKaynak:


Aynı Yazara ait Diğer Haberler:


ÖZGEÇMİŞ


Op. Dr. M. Okan Özdemir, 1985 yılında Bursa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra zorunlu hizmetini 1985-1987 yılları arasında Rize Fındıklı Verem Savaş Dispanseri Başhekimi olarak sürdürdü.


1987-1992 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalıştı ve 1992 yılında uzman olarak SSK Bursa Bölge Hastanesi'nde Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olarak göreve başladı. Bu sürenin önemli bir bölümünde Klinik Sorumlusu ve İSO Kalite Eğitmeni olarak görev yaptı.


Askerliğini İzmir Hatay 8OO Yataklı Askeri Hastanede tamamladıktan sonra kesintisiz olarak 17 yıl çalıştığı Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nden 2010 yılında emekli oldu. 1992 yılından bu yana 22 yıldır kesintisiz olarak muayenehanesinde serbest hekimlik yapmakta, aynı zamanda Acıbadem Bursa ve MedicalPark Bursa Hastanelerinde konuk cerrah olarak çalışmaktadır.


2.070 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör