HİÇ KİMSE KOVID-19'dan ÖLMEDİ – Bulgar Pataloji Birliği Başkanı Dr. Stoian Alexov

Yazıdan SATIR BAŞLARI...


● Avrupa’nın önde gelen patoloğu, kendisinin ve Avrupa'daki meslektaşlarının, kıtadaki yeni koronavirüsten dolayı herhangi bir ölüm olduğuna dair bir kanıt bulamadıklarını bildiriyor.

● Dr. Stoian Alexov, Dünya Sağlık Örgütü'nü, bir salgının nesnel olarak doğrulanabilir kanıtını sunmadan dünya çapında korku ve kaos yarattığı için “TIBBİ SUÇ ÖRGÜTÜ” olarak nitelendirmekte.

● Alexov, 8 Mayıs 2020 tarihli Avrupa Patoloji Birliği (ESP) ‘nin COVID-19 konulu web seminerinde katılımcıların uzlaştıklarını özetleyen açıklamaları ağızları açık bıraktı.

● Seminere katılanların ortak görüşü, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve İsveç'te gerçekleştirilen otopsilerin virüsün ölümcül olduğunu göstermemiş olmasıdır.

● Alexov'un bomba etkisi yaratan açıklamaları arasında, 8 Mayıs ESP web seminerinin liderlerinin “Yeni koronavirüse özgü antikorlar bulunmamıştır” beyanı da yer almaktadır.

● Pataloglar, yeni koronavirüse bağlı monoklonal antikorların var olmaması nedeniyle, vücutta SARS-CoV-2'nin varlığı veya kendisine atfedilen hastalıkların ve ölümlerin başka bir şeyden ziyade virüsten kaynaklanıp kaynaklanmadığını doğrulayamıyorlar.

● Tüm patologların söylediği şey, koronavirüsten ölen kimsenin olmadığıdır. Bunu tekrarlayacağım: kimse koronavirüsten ölmedi.

● COVID-19'un ölümcül olduğuna dair somut bir kanıt yoktur.


Bulgar Patoloji Birliği Başkanı Dr. Stoian Alexov'un paylaştığı önemli açıklamalar

2 Temmuz 2020- Rosemary Frei and Patrick Corbett


Avrupa’nın önde gelen patoloğu, kendisinin ve Avrupa'daki meslektaşlarının, kıtadaki yeni koronavirüsten dolayı herhangi bir ölüm olduğuna dair bir kanıt bulamadıklarını bildiriyor.

Dr. Stoian Alexov, Dünya Sağlık Örgütü'nü, bir salgının nesnel olarak doğrulanabilir kanıtını sunmadan dünya çapında korku ve kaos yarattığı için “TIBBİ SUÇ ÖRGÜTÜ” olarak nitelendirmekte.

Bulgar Patoloji Birliği (BPA) Başkanı Dr. Alexov'un bir başka çarpıcı açıklaması ise virüse karşı bir aşı oluşturmanın şu anda “imkansız” olduğuna inanması.

Dr. Alexov ayrıca Avrupalı ​​patologların SARS-CoV-2'ye özgü herhangi bir antikor tespit edemediklerini de ortaya koydu.

Bu çarpıcı ifadeler, yetkililerin ve bilim insanlarının dünya çapında klinik araştırmalara daldıkları aşılarla ilgili iddiaları da dahil olmak üzere önemli soruları gündeme getiriyor.

Ayrıca, yeni koronavirüs antikorlarının (hastaları tedavi etmek için kullanılmaya başlanan) keşif iddialarının doğruluğu hakkında da şüphe uyandırıyorlar.

Yeni koronavirüse özgü antikorların (bazılarının kabul edilemez derecede yanlış olduğu tespit edilmiştir), birçok ülkede kullanılan pahalı seroloji test kitlerinin temeli olduğu varsayılmaktadır.

Ve İngiltere, ABD ve Kanada da dahil olmak üzere 15 ülkede, Bill Gates tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanacak olan COVI-PASS biçimindeki bağışıklık sertifikalarının anahtarı olduğu iddia ediliyor.

Alexov, 8 Mayıs 2020 tarihli Avrupa Patoloji Birliği (ESP) ‘nin COVID-19 konulu web seminerinde katılımcıların uzlaştıklarını özetleyen açıklamaları ağızları açık bıraktı.

Alexov'un 13 Mayıs'taki video röportajı, Sofya'daki Vatandaşların Haklarını Koruma Merkezi başkanı ve eski bir Bulgaristan sağlık bakanı yardımcısı Dr. Stoycho Katsarov tarafından gerçekleştirildi. Video, BPA’nın web sitesinde yer alıyor.

Yerli bir Bulgar konuşmacıdan, bilim röportajının videosunu sözlü olarak İngilizce'ye çevirmesini istedik. Daha sonra onun çevirisini yazıya döktük. Video burada ve İngilizce metni burada.

Alexov'un bomba etkisi yaratan açıklamaları arasında, 8 Mayıs ESP web seminerinin liderlerinin “Yeni koronavirüse özgü antikorlar bulunmamıştır” beyanı da yer almaktadır.

Vücut, karşılaştığı patojenlere özgü antikorlar oluşturur. Bu spesifik antikorlar monoklonal antikorlar olarak bilinir ve patolojide anahtar bir araçtır. Bu, antikorların renklerle etiketlenmesini ve daha sonra biyopsi veya otopsi doku slaytlarının onlarla kaplanmasını içeren immünohistokimya yoluyla yapılır. Antikorlara, spesifik oldukları patojenlere bağlanmaları için zaman verdikten sonra, patologlar, slaytlara mikroskop altında bakabilir ve renkli antikorların - ve dolayısıyla bağlı oldukları patojenlerin (hastalığa neden olan şey) - bulunduğu belirli yerleri görebilirler.

Pataloglar, yeni koronavirüse bağlı monoklonal antikorların var olmaması nedeniyle, vücutta SARS-CoV-2'nin varlığı veya kendisine atfedilen hastalıkların ve ölümlerin başka bir şeyden ziyade virüsten kaynaklanıp kaynaklanmadığını doğrulayamıyorlar.

 

O vakit şu 2 NOKTAya DİKKAT! çekmeliyiz :

1. TEMELİ ANTİKORLARA DAYANMASI GEREKEN, ve bugün dünyanın genelinde yaygın olarak kullanılan pahalı TEST KİTLERİ NEYE DAYANDIRILMAKTA ?! ve test yapılmaktadır ?! ( ki zaten temelsiz olduklarından, bugün birçoğu kabul edilemez derecede yetersiz ve yanlış sonuç vermektedir ! )

2. VE bu durumda VİRÜSE KARŞI BİR AŞI YARATMAK İMKANSIZdır ve SÖZ KONUSU BİLE DEĞİLdir !

[ Mine Ayşe Karamehmet Facebook Sayfası Yorumudur ]

 

Şu günlerde birçok insanın COVID-19 ve diğer konular hakkında tehlikeli ve yanlış bilgiler yaydığına inandığı bir ortamda Dr. Alexov'u da başka bir sabit fikirli ‘komplo teorisyeni’ olarak damgalamak kolay olabilirdi.

Buna ek olarak, Dr. Alexov'un 8 Mayıs web seminerinde fikir birliği olduğunu iddia ettiği şeylerin çok azı kamuoyunda yer bulabilmekte.

Ancak, ifşacıların genellikle yalnız kaldıklarını unutmayalım, çünkü insanların büyük çoğunluğu kamuoyu önünde konuşmaktan korkar.

Ayrıca, Dr. Alexov'un tartışılmaz bir ünü ve saygınlığı vardır. 30 yıllık bir hekim. BPA'nın (Bulgar Patoloji Birliği) başkanı, ESP (Avrupa Pataloji Birliği) Danışma Kurulu üyesi ve Bulgaristan'ın başkenti Sofya'daki Onkoloji Hastanesinde histopatoloji bölümünün başkanı.

Üstüne üstlük, Dr.Alexov'un söylediklerini destekleyen başka beyanlar da var.

Örneğin, Almanya'daki Hamburg-Eppendorf Üniversitesi Tıp Merkezi Adli Tıp Enstitüsü Başkanı medya röportajlarında COVID-19’un ölümcüllüğüne dair çarpıcı oranda somut kanıt yetersizliği olduğunu söyledi.

Prof.Dr. Klaus Püschel, Nisan ayında bir Alman gazetesine verdiği demeçte, "COVID-19 sadece istisnai durumlarda ölümcül bir hastalıktır, ancak çoğu durumda ağırlıklı olarak zararsız bir viral enfeksiyondur." dedi.

İlaveten başka bir röportajda:

“Birkaç vakada, mevcut korona enfeksiyonunun ölümcül sonuçla hiçbir ilgisi olmadığını da bulduk, çünkü örneğin beyin kanaması veya kalp krizi başka ölüm nedenleri mevcuttu. […] [COVID-19] özellikle tehlikeli viral bir hastalık değil […] Tekil vakalardaki ölümlerdeki teoriler ise incelikle değerlendirilmemiştir.”

Ayrıca, bizden biri (Rosemary) ve başka bir gazeteci Amory Devereux, 9 Haziran tarihli Off-Guardian makalesinde yeni koronavirüsün Koch’un (Robert Koch Enstitüsü’nün) önkabullerini karşılamadığını belgeledi.

Bu önkabuller, bir virüsün var olup olmadığını ve belirli bir hastalık ile birebir ilişkisi olduğunu kanıtlamak için kullanılan bilimsel adımlardır. Biz, SARS-CoV-2'nin görünüşte COVID-19'dan öldüğü iddia edilen insanların ölüm sebepleri ve hastalık özellikleriyle örtüşen farklı bir hastalığa yol açtığını bugüne kadar hiç kimsenin kanıtlayamadığını ortaya koyduk. Üstelik virüs izole edilip, çoğaltıldıktan sonra bu farklı hastalığa neden olduğu da gösterilememiştir.

Buna ek olarak, 27 Haziran Off-Guardian makalesinde, iki gazeteci Torsten Engelbrecht ve Konstantin Demeter, “SARS-CoV-2 RNA'nın varlığının gerçeğe değil inanca dayandığını” kanıtlarına eklediler.

İkili ayrıca “Yeni koronavirüsünkiyle eşleştiği varsayılan bu RNA dizilerinin COVID-19 olarak adlandırılan şeyin nedensel maddesi olduğuna dair bilimsel bir kanıt olmadığını” onayladı.

Dr. Alexov, 13 Mayıs röportajında ​​şunları söyledi:

“8 Mayıs web seminerine katılanların ortak görüşü, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve İsveç'te gerçekleştirilen otopsilerin virüsün ölümcül olduğunu göstermemiş olmasıdır.”

Ve şunu ekledi:

“Tüm patologların söylediği şey, koronavirüsten ölen kimsenin olmadığıdır. Bunu tekrarlayacağım: kimse koronavirüsten ölmedi.”