top of page

EMİRLERİ TAKİP EDENLER DE ASILDI❗️ Dr. Nancy Turner Banks

Güncelleme tarihi: 18 Tem 2021

● Bir şeyi yanlış olduğunu bile bile, emirlere uyuyorum bahanesiyle yapmaya devam ediyorsanız, siz de suçlusunuz. ● Unutmayın, allopatolik (modern) tıp, öjenik düşünceden çıkmıştı.


Dr. Nancy Turner Banks Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi 1978 Mezunu


Öyle bilmiyordum, napim emir yukarıdandı vs. bahanelerin arkasına sığınamayacaksınız! Öteki taraf garanti de umarım bu dünyada da yargılanıp hak ettiğiniz cezayı alırsınız❗️

Plato ve Malthus'tan Aldous Huxley, Paul Ehrlich ve Bill Gates'e kadar, gezegende çok fazla insan olduğunu düşünen Batı düşünce biçimlendiricilerinin uzun bir geçmişi var. Geçen yüzyıla kadar, kitle nüfusu üzerinde doğurganlık kontrollerini fiilen dayatmak için savaş, soykırım ve açlıktan başka pratik bir yöntem yoktu. Hem öjenik olarak ilham alan allopatik tıbbi modelin hem de moleküler biyolojinin yükselişi, şimdi yapay zekadaki hızlı gelişmelerle birleştiğinde, nüfus yönetimi savaşının sessiz silahlarının gizlice küresel tanıtımına izin verdi. Aşılar, yeni nesil uzay çağı teknokratları tarafından trans hümanist gündemi ilerletmek için kullanılan çok sayıda stratejik silahtan sadece biri. Luddite'lara dönüşmeden, bu ruhsuz anti-bilimi izinde durdurma gücüne sahibiz.


Kaynaklar : Vaccines and the Planned Singularity - Not On My Watch - Nancy Turner Banks https://mobile.autismone.org/videos/vaccines-and-the-planned-singularity-not-on-my-watch-nancy-turner-banks/

https://youtu.be/B0GovtKvBFE YouTube'da yayınlanma tarihi : 1 Haziran 2018200 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


● “Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanır” - Nutuk (Atatürk)

 

● Önce seni görmezden gelirler, Sonra sana gülerler, Sonra sana saldırır ve seni yakmak isterler. Sonra da anıtını dikerler. (Nicholas Klein)

● Alay etmek baskı gibidir. Uygar bir ülkede bir hareket, alay edilerek yok edilemediğinde yavaş yavaş saygı görmeye başlar (Mahatma Gandhi)

● Ülkenin senin için ne yapabileceğini değil, senin ülken için ne yapabileceğini sor (J.F.Kennedy)

bottom of page