top of page

İyi ama BÜTÜN DÜNYA mı YALAN SÖYLÜYOR ? İşte Cevabı… | Banu Avar

Güncelleme tarihi: 4 Oca 2023

Herkesin izlendiği, dinlendiği ve kontrol edildiği bir düzen. Ulus devletler yerine finans birimleri var. İnsanlar mutlu ve özgür çünkü artık hiç düşünmüyorlar. İşte insanlığın geleceği için dış ilişkiler konseyinin hayalleri bunlar.


Dünyanın köşelerinde bu nedenle adamları var. Dünya Bankası'nın başında, IMF'nin yönetiminde, NATO'da, Birleşmiş Milletler'de hep konseyin seçtiği adamlar.


Küresel güç odakları işte açıkça söylüyorlar. Halk onları duyuyor mu? Mümkün değil ! ONLAR MEDYAYLA UYUTULUYORLAR...


Şeytani planlarını herkesin yararına görünecek şekle getirip ambalajlıyorlar. Medya, televizyonlar, radyolar, gazetelerin denetimini ellerinde tutuyorlar.


Küresel elit ulus devletleri zayıflatmak, halkları robotlaştırmak, tek dilli, tek dinli, tek ordulu, tek medyalı bir dünya devleti yaratmak istiyor. Bunu biz değil, onlar söylüyor. İcraatleri ciddi olduklarını gösteriyor.


Ama hesaba katmadıkları bir şey var. Her şey zıddını içinde taşır. Baskı altındaki halklar daha çabuk uyanır. Bugün yaygın kitle hipnoz araçlarına rağmen baskı altında kalanların direnci artıyor.


Kaynak :

32 dk lık Belgeselin TAMAMI : Banu AVAR - Resmi Kanal (YouTube) Yeni Dünya Düzeni ve Aktörleri! | Banu AVAR'la DÜNYA DÜZENİ S1B7 | 6.5.2009

531 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page