Virüs Teorisi Ne Kadar Geçerli ?

Güncelleme tarihi: 4 Eki 2021

Bu video Mikey Landings yapımıdır ve

David Crowe, Dr. Tom Cowan, Dr. Andrew Kaufman ve Jon Rappoport 'un çalışmalarına dayanmaktadır.

Çeviriyi yapan coronaloji.com sitesinin notu:


Viroloji ve aşı bilmi tamamıyla tek bir önerme üzerine kurulu, o da virüslerin hasta edici, enfeksiyöz ajanlar olduğu”, demiştik sitemizdeki bir başka yazıda. Oysa ağdası tıbbın içindekiler bile bakmaya cesaret edemesin diye özellikle koyu tutulmuş jargonu, gözümüzle gördüğümüz gerçeklerle hiçbir şekilde uyuşmasa da dogma adına biat etmeye zorlandığımız temelsiz “teoriler” ve asılsız “varsayımlar” bütünü virolojinin şu an, gen ve bilgisayar teknolojileri ile girdiği dünyaevinin ortaya çıkardığı bilim-kurgu filminin sonu gelmeyen ve ancak bizim sonumuzu getireceği kesin bölümlerinin hiçbir söz hakkı olmayan figüranları durumundayız.

Akla yatkın açıklamaları reddetmeyelim.

Doğruları görmekten ve ifade etmekten çekinmeyelim.

Ezberlerimizi ya şimdi bozalım ya sozsuza dek susalım.

Virüs denilen genetik kod paketleri gerekli anlarda hücremizin yaptığı, vücudumuzun kendini savunma, temizleme, önlem alma ve hücreler-dokular-organlar-sistemler arası haberleşme sisteminin ulakları, mesaj kodları mı? Evet. Adına ister virüs ister eksozom deyin, bunlar bizi iyileştirmek için var, hasta etmek için değil. Bulaşmıyorlar; herkes kendi virüsünü (eksozomunu) kendisi yapıyor; gerektiği tipini yapıyor; anında uyarlıyor (kimileri buna “mutasyon” diyor); gerektiği miktarda yapıyor. Gerçek manada virüs izolasyonu yapılıp, “virüs” tek başına alınıp herhangi bir canlıya tanıtıldığında hasta etmiyor. O yüzden virüsü illâ başka hayvan hücre ve dokuları ile birlikte, içine birtakım antibiyotikler, formaldehid, alüminyum gibi zehirler ilave edip vücuda tanıtıyorlar ki bağışıklık sistemi —virüse değil— bu zehirlere karşı görevini yapsın, alarma geçsin. Saf halde, yalın olarak bir virüs (eksozom) yapısının kimseyi hasta ettiği şu ana kadar ispatlanabilmiş değil. Sitemizden virüs izolasyonundaki sorunları anlatan yazılar eşliğinde videoyu izlemenizi salık veririz. .aude sapere.

 

Altyazı Metni


Açık fikirli misiniz?

Kısa bir süreliğine bizi dinler misiniz?

Yargılamadan dinleyemez oldu çünkü kimse kimseyi...

Dinlemezseniz işinizden olabileceğinizi söylesek??

Bir daha kimseyle sarılıp kucaklaşamayacaksınız desek??

Hayatta kalmanız buna bağlı desek??


Şöyle bir teori öne sürsek :

A'dan Z'ye zehre batmış bir dünya düşünüyorsunuz önce...

Havası, suyu, toprağı zehre doymuş; gıdasından ilacına kadar zehirli olsun.

Stresin bile bedende zehre dönüşebildiğini düşünün.

Tüm bu toksinlerin HÜCRELERİMİZE kadar bizi zehirlemekte olduğunu düşünün şimdi.

Hücreniz bu durumdan korunmak için kendini müdafaa etmek zorunda ve ediyor da.

Zehirlenen genetik materyali (RNA veya DNA olabilir bu) alıp paketliyor ve minik protein topçukları halinde hücreden dışarı atıveriyor.

Dışarı salınan bu genetik materyal topçuklarına EKSOZOM diyelim.

Bu eksozomlar mesaj görevi görüp, gidip başka hücreleri de o zehre karşı uyarabiliyor ve böylelikle tüm bedende hücreler harekete geçip içlerindeki zehirlenmiş materyali toparlayıp dışarı atabiliyor olsun.

Ayrıca yılın belli dönemlerinde hava sıcaklığında yaşanan düşüş ve yükselişlerle birlikte insan bedenlerinden daha yüksek sayı ve miktarda zehir ve genetik materyal boşaltıyor, bu boşaltım işlemi esnasında da hastalık belirtileri oluşuyor olsun.

Bu eksozomlar hakikaten de bedende yayılma eğiliminde olsalar da aslında

ne hastalık yapıcı ne de enfeksiyöz olsunlar.

Bu, EKSOZOM TEORİSİ idi.


Gelelim günümüzün hakim VİRÜS TEORİSİ'ne...


Virüsler, genel olarak CANSIZ YAPILAR olarak kabul edilmekte.

Hücre yapısına sahip olmadıkları gibi, kendi başlarına üreme kabiliyetleri de yok.

Gelin görün ki, bunlardan TRİLYONLARCASINI taşımaktayız bedenimizde.

RNA veya DNA şeklinde küçücük genetik materyal parçacıkları bunlar ve hücreye giriş-çıkış yapan minik protein topçukları içinde paketlenmiş haldeler.

Tanıdık geliyor mu?


Bu yapıların bir kısmının ENFEKSİYÖZ ve HASTALIK YAPICI özellikte olduğu, insandan insana geçerek bedende çoğalmaya gittiği ve bizi hastalandırıp öldürdüğüne İNANILIYOR !


Şimdi şu Korona Virüs durumuna bakıp bu iki teori açsından ele alalım.

Korona Virüsün ortaya çıkış hikayesiyle başlayalım işe.

Bir grup insan ciğerlerinden rahatsızlanıyor ve antibiyotik tedavisine yanıt vermedikleri görülüyor. Bunu görünce tıbbi yetkililer tabi ki(!) hemen virüs aramaya başlıyorlar.

Sonunda da elektron mikroskobunda, hücrelerden dışarı atılmakta olan minik protein topçuklarını görüyorlar.


Pekala, ilk karşılaştırmamızı yapalım şimdi :


Her iki teoriye de (eksozom & virüs) uyuyor bu görülen şey.

EKSOZOM TEORİSİ VİRÜS TEORİSİ

I IArkasından, acaba bu grup hastada daha önce hiç görmediğimiz bir kısım RNA bulur muyuz diye bakıyorlar, buluyorlar da.


Bu durum da her iki teoriye uyuyor.

EKSOZOM TEORİSİ VİRÜS TEORİSİ

II IIFakat "VİRÜS" dedikleri bu yapıyı AYNEN alıp deneylerle, insan veya hayvanda ENFEKSİYON oluşturabildiğini İSPATLAYAMIYORLAR !

"Karşılaştığımız vakaları etse etse bu 'RNA parçası' hasta ediyordur" ÖNKABULÜYLE, bunun kişiden kişiye BULAŞTIĞINI VARSAYIYORLAR."Test"lerin nasıl çalıştığını biliyor muyuz?

Gebelik testi gibi (Evet/Hayır) sonucu çıkaran bir test değil bu.

PCR testi denilen bu teknikte, cihaza konuşan genetik materyal (RNA/DNA) düzinelerce kere KARESİ ALINACAK şekilde çoğaltıldıktan sonra orjinal moleküllerin milyarlarca, hatta TRİLYONLARCA kopyası elde ediliyor, daha sonra bu kopyalar içinde kendi aradıkları RNA kısımcığından kişinin "POZİTİF" sayılmasına yetecek sayıda "var mı", "yok mu", ona bakılıyor.


Fakat olay şu ki, belirli bir noktada bu katlanarak çoğalan materyalden KİME BAKSANIZ POZİTİF çıkıyor zaten ! Cihazın kaç devirde çalıştırılacağı, materyalin kaç kat çoğaltılacağı KEYFİ olarak belirleniyor.

"CV-19 testi" olarak kullanılan farklı tip PCR cihazlarında öngörülen DEVİR/DÖNGÜ sayıları da FARKLI. FDA'nın kullanım onayı verdiği 33 test arasında 10 farklı devir/döngü kesim noktası var mesela !


Biraz tuhaf bir durum, öyle değil mi?

"Test"in mucidi olarak Nobel Ödülüne layık görülmüş ismin, bunun "ENFEKSİYONEL HASTALIK" teşhisinde kullanımını DOĞRU BULMADIĞINI bilmek istersiniz belki?


Bu "test" ile ilgili birtakım sorunları da duymuşsunuzdur belki?

Yüksek orandaki "HATALI POZİTİFLER" gibi mesela?

Vücudunuzdan aldıkları bir kısım genetik materyal 37 kere kendiyle çarpılıp çoğaltıldıktan sonra içinde aradıklarına sahip olduğunuza hükmettiler diyelim...


Bu da hem eksozom hem virüs teorisi bakımından makul bir durum. Fakat öbek öbek hastalananlar etrafta (!), New York'a baksanıza?!

O zaman KESİN VİRÜS olmalı bu?!

Oysa... yaşadığınız yerde sizi zehirleyen bir şey varsa, muhtemelen civardakiler de bundan etkileniyordur. Yılın belli zamanlarında hepimiz ortak şekilde vücuttaki toksinleri atma eğilimine giriyorsak da, bir çok insanın eşzamanlı olarak hastalık belirtisi göstermesi de normaldir.


Bu da 2 teoriye de uyan bir durum.