184'ü aradım ve Sağlık Bakanı'nı ŞİKAYET ETTİM. Allah'tan dileğim odur ki, BENİ MAHKEMEYE VERSİNLER

Yazıdan SATIR BAŞLARI...

 • Sağlık Bakanlığı'nı (184) aradım. Sağlık Bakanı'nın kendisini, Bilim Kurulu'nu ve ekranlardan milleti terörize eden doktorları şikayet ettim. Kovid palavralarını detaylıca anlattım. Görevlinin dünyadan haberi yoktu. Bir vatandaş olarak üzerime düşeni yaptım. Vicdanen rahatım.

 • 53 dakikalık uzun bir konuşma oldu. İnsanlara aylardır nasıl yalan söylendiğini, PCR testlerinin ne kadar güvenilir olmadığını, ilaçların insanlarda bıraktığı tahribatı, terörist doktorların yalanlarını ve aile içi müdahale sinyallerinden duyduğum rahatsızlığı ifade ettim.

 • Ne demek "evde maske takın?", Ne demek "aile hekimleri tarafından denetleneceksiniz?" Siz kimsiniz milletin evine giriyorsunuz?

 • "Eğer bunların içerisinde yalan ve iftira varsa beni mahkemeye versinler. Ben hapis yatmaya razıyım" dedim. İnşallah verirler.

 • Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi'nden bir komiser aradı şimdi. "Muhammed Bey endişe ettiğiniz gibi değil. Bu sadece tedbir amaçlı bir uygulama. Haberde bazı şeyler çarpıtılmış. Kimsenin evine girilmedi. Sadece insanları bilgilendirdik" dedi.

 • Ben de kendisine maske yasaklarının da bu şekilde başladığını ama bugün arabada ve ormanda bile maske mecburiyeti ile karşı karşıya olduğumuzu, pilot bölge olarak başlarda Konya, Gaziantep gibi illerin seçildiğini ancak zamanla 81 ilin tamamına yayıldığını söyledim.

 • Bu da böyle olacak. Bugün seçilen ilçe Hisarcık olur. Sonra Emet, sonra Simav, sonra Gediz olur. Sonra tüm Kütahya olur. Sonra birkaç pilot il daha seçilir ve sonra tüm Türkiye'ye yayılır. Bu olmayacak diyemezsiniz çünkü siz de bilmiyorsunuz ne olacağını.

 • İnsanlar önce %70'in üstünde yanlış sonuç verdiği tüm dünyanın malumu olan test kitleriyle insanlar önce pozitif çıkartılıyor. Sonra verilen yanlış ve yüksek doz ilaçlarla ölüme gönderiliyor. Siz evinde ölen kaç insan duydunuz?" dedim. "Hiç duymadım" dedi.


Muhammed Selim Özkan - Twitter 04.11.2020Allah'ın izniyle öğleden sonra Sağlık Bakanlığı ve CİMER'İ arayıp, Sağlık Bakanı'nın dünkü (03.11.2020) açıklamalarından ve son zamanlarda yaptığı açıklamalardan rahatsız olduğumu ve suç işlediğini söyleyeceğim. Kendi adıma tepkimi göstereyim de vicdanın rahat etsin. Yeter bu kadar kepazelik.


Bence bu kadarını artık herkesin yapması gerekiyor. Dikkat edin aylardır yaptıkları haksızlığa hukuksuzluğa kanunsuzluğa karşı tepkisiz kaldık. Kendimizi onların yerine koyalım. Hiçbir mukavemet görmezsek devam etmez miyiz yaptıklarımıza? Ederiz. O halde yapılacak olan belli.


Sağlık Bakanı'nın son günlerde attığı skandal tivitlerin de ekran görüntüsünü alıp arşivliyorum.

https://twitter.com/drfahrettinkoca/status/1323720656274546690?s=20


Bir gün lazım olacak. Alenen suç işliyor. Kanunda hiçbir yeri olmayan şeyler dayatıyor insanlara. Ama Türk milleti rahatını bozmayı sevmiyor. Cesur davranamıyor. Meydanı boş buldular.


Bu yaptığım da tamamen anayasal bir haktır. Ben vatandaş olarak bu adamların her istediğine boyun eğmek zorunda değilim. Bunlar kanunsuz iş yapamaz mı?


Ne demek

"evde maske takın?"

Ne demek

"aile hekimleri tarafından denetleneceksiniz?"

Siz kimsiniz milletin evine giriyorsunuz?

https://www.sondakika.com/haber/haber-son-dakika-haberi-hisarcik-ta-evlerde-gece-misafir-denetimi-13712444/


Senin gibi gerizekalılar yüzünden evimizde dahi maske ve mesafe dayatması ile karşı karşıyayız. İki gün sırtım ağrır, ateşim çıkar mı diye düşüneceğine ömür boyu köle olur muyum diye düşün bence artık. 24 saat televizyondan yalan izliyorsunuz. Başınıza gelenler hep bu yüzden.


Sağlık Bakanlığı'nı (184) aradım.

Sağlık Bakanı'nın kendisini, Bilim Kurulu'nu ve ekranlardan milleti terörize eden doktorları şikayet ettim. Kovid palavralarını detaylıca anlattım. Görevlinin dünyadan haberi yoktu. Bir vatandaş olarak üzerime düşeni yaptım. Vicdanen rahatım.


53 dakikalık uzun bir konuşma oldu.

 • İnsanlara aylardır nasıl yalan söylendiğini,

 • PCR testlerinin ne kadar güvenilir olmadığını,

 • ilaçların insanlarda bıraktığı tahribatı,

 • terörist doktorların yalanlarını

 • ve aile içi müdahale sinyallerinden

duyduğum rahatsızlığı ifade ettim.


Ve söylediklerimden dolayı beni mahkemeye vermelerini özellikle rica ettim. Test kitleri ve ilaçlar hakkında Türkiye'den ve dünyadan birçok örnek verdim.

"Eğer bunların içerisinde yalan ve iftira varsa beni mahkemeye versinler. Ben hapis yatmaya razıyım"

dedim. İnşallah verirler.


Allah'tan dileğim odur ki, beni mahkemeye versinler. Bütün bildiklerimi, aylardır topladığım arşivi dürüst, cesur ve namuslu bir savcının önünde mahkemeye sunmak istiyorum. Bıktım artık bu yaşanan cinnet halinden. Tepkisiz geçirdiğimiz her gün, despotizmin dozunu artırıyorlar.


Şunu da çok net bir şekilde gördüm ki konuştuğum hanımefendinin dünyadan haberi yoktu. Haberlerden derleme birkaç bilgi paylaştım özellikle ses kaydına ve şikayet dilekçesine eklemesi için. Hiçbirinin intihar edilecek bir tarafı yok. Sağlık Bakanı'nı da bizzat şikayet ettim.


Ben bu işlerin bilincinde bir vatandaş olarak, bir müslüman olarak üzerime düşeni yaptığıma inanıyorum. Ama yetmez. Diğer farklı mercilere şikayet edip, dava açacağım. Elimden ne geliyorsa sonuna kadar kullanacağım. Buradan tivit atmanın ötesinde somut adımlar atmak gerekiyor.


İnsanların dünyadan haberi yok. Bu sürece engel olunmazsa başlarına ne geleceğini farkında değiller. Yaşanan her olaya siyasi ve dünyevi menfaat penceresinden bakıyorlar. Yarın Allah korusun sokaklar karışırsa bunun hesabını kim verecek? Ve insanları buna zorluyorlar bilerek.


Bugün bir şeyler yapma imkanı olup da yapmayan, konuşma imkanı olup da susan her kim var ise yarın iş işten geçtikten sonra çok pişman olacak. Ben bu nedâmeti yaşamamak için, Allah rızası için elimden geleni aylardır yapmaya çalışıyorum. Bugün de ilk somut tepkimi gösterdim.


Bu bir isyan değil. Tam aksine yapılan yanlışlara bir vatandaş olarak tepki gösteriyorum. Bu kadarını yapmayacaksak, yarın başımıza gelecek olanlardan dolayı şikayet etme hakkımız da olmaz. Elhamdülillah vicdanen rahatım ve sonuna kadar da devam edeceğim. Korkaklığın lüzumu yok.


"Devlet veya hükümete mi karşısın?" diyenlere de şu cevabı bırakıyorum.

Hiçbir partinin mensubu değilim. Kapısından içeri girmişliğim yoktur elhamdülillah. Zaten bu yüzden de hür ve rahat davranabiliyorum. Benim kimseye diyet borcum yok. Allah'ın kuluyum.


İktidarın ne muhalifiyim, ne de müeyyidiyim. Doğrusunu en çok alkışlayanlardan olduğum gibi, yanlışını en şedit eleştirenlerdenim. İktidar veya muhalefet beni ne cennete götürür, ne de cehennemden kurtarır. Bugün bu tepkiyi gösteriyorsak, memleketin sürüklendiği felaket yüzünden.


Hak yolda, vatan ve millet uğruna gösterdikleri her gayret için Allah razı olsun dedik bugüne kadar. Ama bugün yapılanları görünce Allah hakkımızı alsın diyoruz. "Bizi aldatan, bizden değildir" buyuruyor Peygamberimiz, aldanan değil. Bizi aldattılar ise, aldatanlar düşünsün.


Hiçbir şeyci de değilim. Kendi halimde biriyim. Açık kimliğimle yazıyorum. Adım belli, soyadım belli, profil resmim de var. Açık açık yazıyorum ki yazdıklarımdan dolayı "trol, tetikçi" bilmem ne yaftası yemeyeyim. Kimi eleştirsek, karşı tarafın adamı sanıyorlar.

Değiliz kardeşim.


 

Muhammed Selim Özkan - Twitter 06.11.2020


Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi'nden bir komiser aradı şimdi. Oluşturduğumuz etiket ile ilgili ve duymuş olduğumuz rahatsızlıkla ilgili uzunca bir konuşma geçti aramızda. Vatandaş olarak duyduğumuz rahatsızlıkla ilgili çok şey söyledim.


"Muhammed Bey endişe ettiğiniz gibi değil. Bu sadece tedbir amaçlı bir uygulama. Haberde bazı şeyler çarpıtılmış. Kimsenin evine girilmedi. Sadece insanları bilgilendirdik" dedi.


Ben de kendisine maske yasaklarının da bu şekilde başladığını ama bugün arabada ve ormanda bile maske mecburiyeti ile karşı karşıya olduğumuzu, pilot bölge olarak başlarda Konya, Gaziantep gibi illerin seçildiğini ancak zamanla 81 ilin tamamına yayıldığını ve bunda turizm sezonunun bitmiş olmasının büyük bir etkisi olduğunu söyledim. Bunun da aynı şekilde olmayacağının bir garantisi var mı diye sordum. "Sonuçta hatırlayın maske mecburiyeti de böyle başladı. Önce takmayın, sonra takabilirsiniz, sonra takmanız daha iyi olur, sonra takmalısınız, sonra takın dediler. Daha sonra 300 TL olan takmama cezası 900 TL oldu. Sonra tüm Türkiye'ye yayıldı.


Bu da böyle olacak. Bugün seçilen ilçe Hisarcık olur. Sonra Emet, sonra Simav, sonra Gediz olur. Sonra tüm Kütahya olur. Sonra birkaç pilot il daha seçilir ve sonra tüm Türkiye'ye yayılır. Bu olmayacak diyemezsiniz çünkü siz de bilmiyorsunuz ne olacağını. Daha doğrusu şimdiye kadar neler olduğunu da bilmiyorsunuz. İnsanlar önce %70'in üstünde yanlış sonuç verdiği tüm dünyanın malumu olan test kitleriyle insanlar önce pozitif çıkartılıyor. Sonra verilen yanlış ve yüksek doz ilaçlarla ölüme gönderiliyor. Siz evinde ölen kaç insan duydunuz?" dedim.


"Hiç duymadım" dedi.


"Peki ya hastanede? 10 binden fazla insan öldü. Ne adı altında peki? Tedavi. Komiserim ben 16 hap içsem benim midem yıkandıktan sonra gelir benim ifademi almaz mısınız intihara teşebbüsten?" diye sordum.


Güldü. "Elbette" dedi.


"Eee bunun adı nasıl tedavi oluyor o halde? Bunda bir tuhaflık yok mu?" dedim.


Bir diğer değindiğim husus da şu oldu. Ben Mardinliyim. Konya'da oturuyorum. Vatansever ve milliyetçi bir insanım. Askerliğimi de Kütahya'nın Simav ilçesinde jandarma olarak yaptım. Vatanıma bağlı bir insanım elhamdülillah. Askerde asker arkadaşlarımla traş olurken israf ettikleri su yüzünden, fazla açtıkları çeşme yüzünden, çöpe döktükleri yemek yüzünden kavga etmiş, tartışmış bir insanım. Bunu da bir iki gün yapmadım. Tam 6 ay müstemirren yaptım. Ben ülkem, devletim, milletim zarar görsün ister miyim? "Bakın Komiser Bey, yanımda teyzemin oğlu var. Siz aramadan evvel onunla çay içiyorduk yan odada. Kilis'te Özel harekat polisi. Ben devletimin polisi zarar görsün ister miyim? Benim endişe ettiğim husus şu: Allah korusun yarın bir gün milletin canına tak eder, insanlar patlama noktasına gelir, sokağa dökülür haklı tepkilerini dile getirmek için. Ama araya PKK, DHKP-C ve FETÖ Terör Örgütleri'nin militanları karışır ve ortalığı provoke ederler. Sonra alın size iç savaş. Ben bundan korkuyorum. Endişeleniyorum.