top of page

Amerikalı Doktorların 5 Milyon İzlenip Silinen Covid-19 Açıklamaları - TÜRKÇE SESLENDİRMELİ

Güncelleme tarihi: 25 Şub 2023

Orjinali 5 MİLYON izlendikten sonra KALDIRILAN bu videonun kanalımızca hazırlanan özeti bugün (15.05.2020) saat 15:00'de YouTube'da paylaşıldıktan 5 dk sonra "Uygunsuz İçerik" gerekçesiyle kaldırıldı.


Ardından Facebook Sayfamızda paylaşıldı ve 3 gün sonunda 300 bin izlenme ve 10 bin paylaşımdan sonra ordan da kaldırıldı.

Düşünün artık gerçeklerin bazılarını ne kadar KORKUTTUĞUNU. Ama eninde sonunda bu duvar yıkılacak. Hiç merak etmeyin. GERÇEĞİN önünde hiçbir şey duramaz!!!

Orjinali 1 saat 8 dakika olan videonun en can alıcı kısımlarından oluşan 23 dk lık özet videosudur.


Videomuz, resmin üzerine tıklanarak BitChute kanalımızdan izlenebilir.

Videoyu alttaki adreslerimizden izleyebilirsiniz

(Video 3 gün sonunda 300 bin izlendikten ve 10 bin kez paylaşıldıktan sonra kaldırıldı)

BitChute - Corona Gerçeği Kanalı ● Mikrobiyoloji, Biyokimya ve Bağışıklık Bilimi konularında 20 yıl deneyimli Dr. Dan Erickson ve Dr. Artin Massihi'nin basın açıklaması. ● Yaşadığımız gerçekleri alıp bir sorgulamak istedik. Gerçekten bilimi uyguluyor muyuz bu konuda? Satır Başları -------------------------------------------------------------------------------- ● Yaşadığımız gerçekleri alıp bir sorgulamak istedik. Gerçekten bilimi uyguluyor muyuz bu konuda?

● Çocuk dünyaya geldiği an bağışıklık sistemi hiç oluşmamıştır. Bu nasıl oluşur? Bu çocuğun elini ağzına götürmesiyle, gözüne götürmesiyle, virüslerin, bakterilerin vücuduna girmesiyle, vücudunun bunlara karşı tepki göstermesiyle, antikor geliştirmesiyle gelişir.

● Karantina hepimizin bağışıklık sistemini zayıflatıyor. Biz hepimiz bu kadar süre karantinada kalacağız, ondan sonra hepimiz birden dışarı çıkacağız ve bağışıklık sistemlerimiz zayfılamış bir şekildeyken tekrar mikrop virüs alışverişi yapacağız. Tahmin edin bakalım nolacak? Hastalık oranları yukarıya çıkacak. Bizim yapmamız gerek bu değil. Bunun hiçbir manası yok.

● Mesela kimse şu konudan bahsetmiyor. Korona virüsü plastik yüzeylerde 3 güne kadar yaşayabiliyor. Evlerinizdeki su şişelerini nerden aldınız? Marketten... E bunların hepsi virüs taşıyıcıları. Siz gerçekten koronadan korunduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu size mantıklı geliyor mu? Bana gelmiyor.

● Alışveriş yapılan mekanlara gidiyorsunuz ama ibadet yapılan mekanlara gitmiyorsunuz. Burdaki mantıksızlığı görüyor musunuz?

● Şu anda hiçbirimizin maskesi yok, çünkü mikrobiyolojiden anlıyoruz, bağışıklık sisteminden anlıyoruz ve bağışıklık sistemimizin kuvvetli kalmasını istiyoruz.

● Ben evimde saklanıp bağışıklık sistemimin zayıflamasına sebep olup ondan sonra dışarı çıkıp mikrop kapıp hasta olmak istemiyorum.

● Domuz gribinde, kuş gribinde acil serviste çalıştık. Noldu, o zamanlar kapattık mı ülkeyi, memleketi? Onlar bu koronadan daha mı az tehlikeliydi? Hayır efendim. Bunlar tekrarlanma sıklığı açısından, ölüm oranı açısından birbirine çok benzer vakalar.

● Ölüm raporlarında korona yazmam için baskı görüyorum. Neden, niye bize baskı yapılıyor korona yazmamız için ölüm sebebine? Belki de durumu biraz daha ciddi göstermek için, rakamları biraz daha yüksek göstermek için. Konuştuğum bütün doktor arkadaşlarımdan aynı şeyi duyuyorum.

● Bir virüsten kurtulmanın 2 yolu vardır. 1) Ya bu virüs kendi kendini yok ediyor zaman aşımında 2) Biz toplum olarak sürü bağışıklığı, toplum bağışıklanması kazanıyoruz. Yüzyıllar boyunca topum olarak her türlü virüse karşı bağışıklık kazandık. Biz insan nesli olark vücudumuza giren virüslere karşı bağışıklık geliştirebilme yetisine sahibiz.

Kendilerine Yöneltilen Sorular -------------------------------------------------------------------------------- 00:09:34 Nasıl, yani insanlar sizce çok fazla mı telaş yapıyorlar? 00:10:53 Doktor Bey, o zaman siz şimdiye kadar bizi yönlendiren öteki doktorların, bağışıklık uzmanlarının söylediklerinin yanlış, "bizimki doğru" mu diyorsunuz? Bizi şimdiye kadar yanlış mı yönlendirdiler? Bunu mu demek istiyorsunuz? 00:11:12 O zaman sizin şimdi elinizdeki bilgi bizi şimdiye kadar yönlendiren doktorların ellerindeki bilgilerden farklı mı? Bunu mu demek istiyorsunuz? 00:16:02 O zaman sizin söylediklerinizden anladığımız, korona insanları öldürmüyor, fakat zaten halihazırda bir sağlık sorunu varsa korona da bunun üzerine eklenirse durumlarını daha ciddi hale getiriyor. Doğru mu anlıyoruz? Dolayısıyla da diyorsunuz ki, herkesin karantinada olması, herkesin sosyal mesafe kurallarına uyması gerekmiyor. Sadece bazı insanların uymasında gerek var. Bütün herkesin, sağlıklı insanların mesafeye uymalarına, karantinada olmalarına gerek yok diyorsunuz. Doğru mu? 00:16:43 Bizim anladığımız bazı insanlar virüs taşımalarına rağmen sempton göstermiyorlar ve korkulan bu insanların zayıf bünyeli insanların yanına gidip onlara virüs taşımaları. Bu yüzden genel karantina yapılıyor diye anlıyoruz. Doğru değil mi? 00:18:12 E o zaman siz karantinanın kaldırılmasını ve insanların dışarı çıkmasını güvenli buluyor musunuz? Yani eldivenler, maskeler biraz fazla mı sizce, gereksiz mi? Videonun İçeriği -------------------------------------------------------------------------------- 00:00:00 Toplantının Amacı 00:00:45 İstatistikler 00:04:13 Karantinanın Neden Olduğu İkincil Etkiler 00:05:54 Covid-19 ile Grip Kıyaslaması 00:07:01 Bağışıklık Sistemi 00:11:55 Bulaşıcılık 00:13:59 Yanıltıcı Ölüm Sebebi ve Doktorlar Üzerindeki Baskı 00:16:02 Aşırı Önlemler ve Karantina 00:18:21 Bağışıklık Sistemi ve Yetişkinler ile Bebeklerdeki Kıyaslaması 00:20:07 Karantinanın Yan Etkileri 00:20:47 Okullar ve İş Yerlerinin Durumu 00:21:35 Sonuç Kaynak Video (1 saat 8 dakikalık orjinal tam hali)

2.118 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page