top of page

20 Mart 2021’de Dünya Çapında Gösteriler

Güncelleme tarihi: 20 Mar 202120 Mart 2021 Cumartesi günü Dünya'nın her yerinden insanlarla birlikte özgürlük ve barış için yan yana olunacak. Almanya'nın tam ortasında, KASSEL'de.

[ Korona Önlemlerine Karşı Büyük Gösteri ]


En az BİR ORTAK HEDEFİMİZ var! Farklı ülkelerden canlı yayınlarla birlikte günümüzün Dünya çapındaki en büyük gösterisini oluşturacağız! Çünkü yalnız değiliz.


#WewillALLbethere


Orgnizasyon :

https://t.me/grossdemokassel

https://worldwidedemonstration.com

(engel koymuşlar ama devam diyerek ilerleyince site açılıyor)


Videonun Orjinali

https://youtu.be/41hUDv0yh9c


NOT

***

Bu organizasyona destek verenleri başından beri takip ediyoruz. Yüzlerce saat yayınlarını izedik, çalışmalarını takip ettik, adeta ciğerini biliyoruz bu insanların.


Bu insanlar Almanya’da 2 ay boyunca giderek artan bir kitleyle her gün 3 farklı şehirde/semtte barış ve barışçıl mesajlarla dolu gösteriler yaptılar. Yüzbinlerin katıldığı en büyük gösterilerde dahi barış ve sevgi mesajları verdiler. Hepsinde de aralarına çomak sokup, kışkırtıp bunları kötü göstermek isteyenler oldu ama başaramadılar.


Aynı anda tüm Dünya’da organize olmayı sebep göstererek “bunu ancak küreselciler yapabilir” demek ne kadar da sağlam bir kanıt oluyor!?


1 yıldır her türlü mücadeleyi veren bu insanlar, uzun zamandır hazırlandıkları böyle bir organizasyonu planlamaktan acizler mi?


Amaç isyan çıkartmakmış!!! Bu tip söylentiler, bu insanlara engel olmak, kalabalıklaşmasını önlemek isteyenlerin 1 yıldır sarıldıkları sebeplerden sadece bir tanesi. Neler neler demediler ki kafası karışık insanların onlara katılmasını engellemek için... aşırı sağcı, aşırı solcu, nazi, faşist, kafadan çatlaklar vs.


Bu gösterilere katılan insanların videolarını bu sayfada defalarca paylaştık, merak eden gider izler ve nasıl barışçıl olduklarını görür.


***

İşte KORONA Protestolarına Katılan FAŞİSTLER(!), NAZİLER(!), KAFADAN ÇATLAKLAR(!)

ONBİNLERCE sorgulayan, GERÇEĞİN farkına varan, UYANMIŞ insanın 2. kapatmalara karşı PROTESTOLARI

Tüm Avrupa'ya yayılan ÖZGÜRLÜK VİRÜSÜ Berlin'e ulaştı! BARIŞÇIL Milyon İnsan...

ABD’nin 35.başkanı John F. Kennedy’nin yeğeni Robert F. Kennedy, Jr. ‘ın BERLİN KORONA PROTESTOLARINDAKİ Konuşmasından Özet Görüntüler

KÖR, DİLSİZ, SAĞIR olmaya devam edecek miyiz? BERLİN KORONA PROTESTOLARI (29.08.2020)

Berlin Protestosunda Türk Milletine Sesleniş

Almanya Protestolarındaki GURURUMUZ

136 görüntüleme
bottom of page